AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

Adet: 2 adet 188 serisi kolektör
Boyutlar: 1940 x 940 x 100 mm
Ağırlık: 32.5 kg
Yutucu yüzey: Bakır
Üst örtü: Normal cam
Isı yalıtmı: Camyünü
Su yalıtımı: EPDM
Kasa: Alüminyum
Rutubet kontrol sistemi: Var
Bağlantı: ¾ ".............. . . . ....... .. .

Sistem: Açık devre
Boyutlar: 1750 x Ø540 mm
Ağırlık: 70 kg
İşletme basıncı: 6 bar
Test basıncı: 12 bar
Isı yalıtımı: Camyünü
Üst Kaplama: Galvanizli Sac veya Paslanmaz Çelik
Elektikli ısıtma Gücü: 2000 W

Korozyon Koruması:
Katodik koruma ve çinko kaplama

 

24 SAAT BEDAVA SICAK SU

Fiyatları sürekli artan katı, sıvı, gaz yakıt ve elektrik karşısında güneş enerjisi tamamen bedavadır. Solareks sistemleri yatırımınızı kısa sürede kazanca dönüştürecektir.

KULLANICI SAYISI

-

GENİŞ KULLANIM ALANI

Sistem açık devre olduğu için şebeke suyu donma tehlikesi olmayan ve suyu kireçli olmayan bölgelerde kullanılır. Yazlık bölgelerde kışın sistemin suyu boşaltılmak üzere kullanılabilir.

ESTETİK GÖRÜNTÜ

Sistem tek depolu olduğu için her türlü çatıda güzel durur.

YÜKSEK KONFOR

Boyler şebeke basıncına bağlanabildiğinden, basınçlı sıcak su alınabilir. Kolektörler kısa sürede sıcak su sağlayacak şekilde tasarlandığından kullanıcı kısa sürede sıcak su elde etmenin konforunu yaşayacaktır. İsteğe bağlı olarak boylere termostatli rezistans takılarak güneşin olmadığı soğuk kış aylarında dahi sıcak su elde edilebilir.

UZUN ÖMÜR

Boyler gerekli donanımlarla aşırı basınca karşı korunmaktadır. Çinko kaplama ve katodik koruma sayesinde boylerin ömrü kat kat arttırılmıştır. Boyler açık devre olduğu için alüminyum kolektör ile kullanılması tavsiye edilmez.

 

 

 

KOLEKTÖR

Solareks 188 serisi bakır kolektörleri kullanılır. Kolektörlerde camyünü ısı yalıtımı, ışığı daha fazla geçiren solar cam, EPDM fitil ve özel alüminyum kasa vardır.

BOYLER

Boyler açık devre olduğu için ısı geçişi etkenliği % 100 dür. Boyler korozyona karşı çinko ile kaplanmıştır ve katodik koruma ile ilave bir koruma sağlanmıştır. Bu iki teknik, gemilerin ve köprülerin korozyona karşı korunmasında kullanılır.

ÇELİK ŞASE

Sistemi taşıyan ve çatıya monte edilmesini sağlayan çelik konstrüksiyon ile güvenli bir montaj sağlanır.

MONTAJ

Sistem montajı oldukça kolaydır. Çeşitli montaj olanakları sağlayan sistem sayesinde çatıda güzel bir görünüm ve güvenli bir montaj sağlanır.

DONANIM

Sistemin verimini ve ömrünü artırmak, kullanıcıya yüksek düzeyde konfor sağlamak için sistem gerekli bütün cihazlarla donatılmıştır.

GARANTİ

2 sene

AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im
Solareks.Com © 2003 • Privacy Policy • Design By Yeral