AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

 

Sistem: Kapalı devre
Boyutlar: 1760 x Ø630 mm
Ağırlık: 113 kg
İşletme basıncı: 6 bar
Test basıncı: 12 bar
Isı yalıtımı: Camyünü
Üst Kaplama: Galvanizli Sac veya Paslanmaz Çelik
Elektikli ısıtma Gücü: 2000 W

Korozyon Koruması:
Katodik koruma ve çinko kaplama

 

 

 

 

GENİŞ KULLANIM ALANI

Boyler, en sert kış aylarında ve suyu kireçli olan bölgelerde dahi kullanılabilmesi için kapalı devre olarak tasarlanmıştır. Her iklimde ve bölgede rahatlıkla kullanılabilir. BC serisi boyler, müstakil ve çok katlı konutlarda, atölyelerde, çeşitli işyerlerinde tercih edilir.

YÜKSEK KONFOR

Boyler şebeke basıncına bağlanabildiğinden, boylerden basınçlı sıcak su alınabilir. İsteğe bağlı olarak boylere termostatlı rezistans takılarak güneşin olmadığı soğuk kış aylarında dahi sıcak su elde edilebilir.

ESTETİK GÖRÜNTÜ

BC boyleri şehir şebekesine bağlanabildiğinden ikinci bir depoya gereksinim kalmaz. Böylelikle daha estetik bir görüntü sağlanır ve kullanıcı, şebeke basıncında sıcak su kullanmanın konforunu yaşar.

UZUN ÖMÜR

Boyler kapalı devre olduğu için korozyona karşı kendini ve aynı zamanda kolektörleri de korur. Kapalı devre boyler kışın kolektörlerde olabilecek patlamaları önler, kireçlenmeyi ortadan kaldırır, kireçlenme olmayacağından yıllar sonra bile kollektör aynı verimde çalışacaktır. Çinko kaplama ve katodik koruma sayesinde boylerin ömrü kat kat arttırılmıştır.

 

 

KOROZYON KORUMASI

BC serisi boyler kapalı devre olduğu için korozyona karşı kendini ve aynı zamanda kolektörleri de korur. Buna ilave olarak boylerler çinko ile kaplanarak ve katodik koruma yöntemi ile korozyona karşı korunmuştur. Bu iki teknik, gemilerin ve köprülerin korozyona karşı korunmasında kullanılır.

ISI YALITIMI

BC boyleri 250 C sıcaklığa dayanıklı camyünü ile ısı kaçaklarına karşı ısı köprüsüz olarak yalıtılmıştır.

YÜKSEK VERİM

Boylerin ısı değiştirici etkenliği yüksek tutularak güneşten alınan ısı kullanma suyuna etkin olarak iletilir.

ÜSTÜN DONANIM

Boylerin verimini arttırmak, boyleri korumaya almak ve kullanıcıya yüksek düzeyde konfor sağlayabilmek amacıyla boylere termostatlı rezistans, genleşme kabı ve emniyet ventili takılır.

 

 

AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im
Solareks.Com © 2003 • Privacy Policy • Design By Yeral