AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

 

Sistem: Açık devre
Boyutlar:
1000 x Ø500 mm
Ağırlık:
36 kg
İşletme basıncı:
6 bar
Test basıncı:
12 bar
Isı yalıtımı:
Camyünü
Üst Kaplama:
Galvanizli Sac veya Paslanmaz Çelik
Elektikli ısıtma Gücü:
2000 W
Korozyon Koruması:
Katodik koruma ve çinko kaplama

 

 

 

 

GENİŞ KULLANIM ALANI

BC Serisi Açık Boyler sıcak bölgeler ve şebeke suyu kireçli olmayan bölgeler için dizayn edilmiştir. Boylerin, şebeke suyu donma tehlikesi olan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez. Yazlık bölgelerde kışın sistemin suyunun boşaltılması şartıyla kullanılabilir. BC serisi boyler, müstakil ve çok katlı konutlarda, atölyelerde, çeşitli işyerlerinde tercih edilir.

YÜKSEK KONFOR

Boyler şebeke basıncına bağlanabildiğinden, boylerden basınçlı sıcak su alınabilir. İsteğe bağlı olarak boylere termostatlı rezistans takılarak güneş ışınımının az olduğu aylarda dahi sıcak su elde edilebilir.

UZUN ÖMÜR

Boyler gerekli donanımlarla aşırı basınca karşı korunmaktadır. Çinko kaplama ve katodik koruma sayesinde boylerin ömrü kat kat arttırılmıştır. Boyler açık devre olduğu için alüminyum kolektör ile kullanılması tavsiye edilmez.

 

 

ESTETİK GÖRÜNTÜ

BC boyleri şehir şebekesine bağlanabildiğinden ikinci bir depoya gereksinim kalmaz. Böylelikle daha estetik bir görüntü sağlanır ve kullanıcı, şebeke basıncında sıcak su kullanmanın konforunu yaşar.

KOROZYON KORUMASI

BC serisi boyler çinko ile kaplanarak ve katodik koruma yöntemi ile korozyona karşı korunmuştur. Bu iki teknik, gemilerin ve köprülerin korozyona karşı korunmasında kullanılır.

ISI YALITIMI

BC boyleri 250 C sıcaklığa dayanıklı camyünü ile ısı kaçaklarına karşı ısı köprüsüz olarak yalıtılmıştır.

YÜKSEK VERİM

Boyler açık devre olduğu için ısı geçişi etkenliği % 100 dür.

ÜSTÜN DONANIM

Boylerin verimini arttırmak, boyleri korumaya almak ve kullanıcıya yüksek düzeyde konfor sağlayabilmek amacıyla boylere termostatlı rezistans, basınç regülatörü ve emniyet ventili takılır.

 

AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im
Solareks.Com © 2003 • Privacy Policy • Design By Yeral