AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

Adet: 188 serisi kolektör
Boyutlar: 1940 x 940 x 100 mm
Ağırlık: 33.5 kg
Yutucu yüzey: Matsiyah boyalı,Seçici yüzeyli
Üst örtü: Solar veya Normal cam
Isı yalıtmı: Poliüretan veya Camyünü
Su yalıtımı: EPDM
Kasa: Alüminyum
Rutubet kontrol sistemi: Var
Bağlantı: ¾ ".

Sistem: Kapalı Devre
Malzeme: Paslanmaz çelik
İşletme basıncı: 6 bar
Test basıncı: 12 bar

 

 

 

 

24 SAAT BEDAVA SICAK SU

Fiyatları sürekli artan katı, sıvı, gaz yakıt ve elektrik karşısında güneş enerjisi tamamen bedavadır. Solareks sistemleri yatırımınızı kısa sürede kazanca dönüştürecektir.

SİSTEM KAPASİTESİ

Ticari sistemler istenilen her kapasitede üretilebilmektedir. Standart paket sistemler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

500 lt 3000 lt
600 lt 4000 lt
1000 lt 5000 lt
1500 lt 6000 lt
2000 lt ...

GENİŞ KULLANIM ALANI

Sistem kapalı devre olduğu için en sert kış aylarında ve suyu kireçli olan bölgelerde dahi güvenle kullanılabilir. Hotellerde sıcak suyun kullanıldığı yerler;

  • Odalar
  • Çamaşırhane
  • Bulaşıkhane
  • Spor merkezi
  • Havuz Isıtması

ESTETİK GÖRÜNTÜ

Sistem otomatik kontrollü olduğu için çatıya sadece kolektörler yerleştirilir. Sistemin diğer ekipmanları kazan dairesine yerleştirilir.

YÜKSEK KONFOR

Boyler şebeke basıncına bağlanabildiğinden, basınçlı sıcak su alınabilir. Kolektörler kısa sürede sıcak su sağlayacak şekilde tasarlandığından kullanıcı kısa sürede sıcak su elde etmenin konforunu yaşayacaktır. İsteğe bağlı olarak boylere termostatli rezistans takılarak veya mevcut sistemle entegre edilerek güneşin olmadığı soğuk kış aylarında dahi sıcak su elde edilebilir.

 

 

 

KOLEKTÖR

İsteğe bağlı olarak Solareks 188 serisi mat siyah boyalı ya da seçici yüzeyli kolektörler kullanılır. Kolektörlerde poliüretan ısı yalıtımı, ışığı daha fazla geçiren solar cam, EPDM fitil ve özel alüminyum kasa vardır.

ISI DEĞİŞTİRİCİ

Isı değiştiriciler korozyona dayanıklı paslanmaz sacdan imal edilmektedir.

BOYLER

Ticari Paket Sistemlerde ihtiyaca göre Tek Serpantinli&Çift Serpantinli ve rezistanslı boylerler üretilmektedir.

ÇELİK ŞASE

Sistemi taşıyan ve çatıya monte edilmesini sağlayan çelik konstrüksiyon ile güvenli bir montaj sağlanır. Çelik şaseler daldırma galveniz metoduyla korozyona karşı korunmaktadır.

MONTAJ

Sistem montajı oldukça kolaydır. Çeşitli montaj olanakları sağlayan sistem sayesinde çatıda güzel bir görünüm ve güvenli bir montaj sağlanır.

DONANIM

Sistemin verimini ve ömrünü artırmak, kullanıcıya yüksek düzeyde konfor sağlamak için sistem gerekli bütün cihazlarla donatılmıştır.

UZUN ÖMÜR

Daha uzun ömür sağlamak için sistem kapalı devre yapılmıştır. Böylelikle kolektörlerin içinde şebeke suyu dolaşmadığı için zamanla kireçlenme ve korozyon olmaz. Kışın donmalardan dolayı kolektörlerde patlama meydana gelmez.

KOROZYON KORUMASI

Sistem montajı yapılırken gerekli görülen yerlerde özel korozyon koruması yapılmaktadır.

SİSTEMİN AMORTİ SÜRESİ

Sistemin kolektör başına sağladığı enerji miktarları için lütfen Hotel pdf. kataloguna bakınız.

GARANTİ

2 sene

AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

Solareks.Com © 2003 • Privacy Policy • Design By Yeral

Versorgungstechnik Miethaner,Westfa Gas GmbH,WESTCONSULT,WILO GmbH,UFE SOLAR GmbH,Wayne's Solar and Spa's, Weser-Ems-Solar,West Indies Solair,Western Technology Development,Whidbey Sun and Wind,Wilhelm Klinger,Wing Hing Solar Energy Co. Ltd., Winkler & Ochmann GmbH,Wisconsin Solar Use Network (WisconSUN),Wujin Yongchun Solar Water Heater Co.,Ltd,Wärme-Solar-Umwelttechnik Höfer, XINAO Solar Energy Co., Ltd-Overseas sales office,Xingyue Group Co.,LTD.,YN Solar,Zane Solar Centre - Gold Coast,Zilmet Deutschland GmbH, Zamak,Zomeworks Corporation,Appropriate Building Solutions,Arizona Solar Attic Systems,At-Fachverlag,Autumn Solar NZ, A Direct Energy Source,A Tomorrow's World,A1 Solar Prince (GET), AAA Solar Supply,ADCS Ltd,AV Water Heaters,Abraso,Abt Engineering,Abundant Energy, Alfons Solar,Algatec GmbH,All Copper Solar,All Solar , Alternative Technologies,AltrEnergie,American Photovoltaics & Homes, Amrite,Anand Associates,Anjani Energy Company, Anton Neudorfer GmbH,Ao Sol - Energias Renovaveis, Aztec Energy Systems,Aztec Solar,a1SolarEnergy, SOLNET cc,Solar Energy Ireland,Solarzentrum Hannover, Solar Rating and Certification Corporation (SRCC),Aspen Solar,Atlasta Solar,Azel Technologies, AES,AMEXIM,AGAMA Energy,ALPHA THERMAL SYSTEMS,American Solar LLC, Aguatech Solar,Aixcon Elektrotechnik GmbH,Alternate Energy Technologies, LLC, AirCo Profesional S.L.,Apex MM,Advanced Solar,Alafaq for Solar Equipment, Solartec,Solex Energy Ltd,Solar Isi Sistemler Ltd.ŞT,Solarthemen,Sunseap Enterprises, Accent Water and Energy,Acro Solar Lasers,ASETEC,ATR SOLAR INDIA,APEX, AEE INTEC Arbeitsgemeinschaft ERNEUERBARE ENERGIE Institute for Sustainable Technologies, Somson Power Corporation,Sonnenzeitung,South Florida Pool Heating,Southern Solar Ltd, Solar Consultant,Solar Depot,Solar Development,Solar Direct,Solar Energy Corporation,Solar Energy Laboratory Switzerland SPF,SolarWerk GmbH, Solar Technologies & Services (P) Ltd.,Solarta Balear S.L.,Solarconvert Srl,Solargenix Energy LLC,Solarplus Technologies (M) Sdn. Bhd., Saudi Solar Heaters Factory,Sarasota Solar Pool Heating Systems,Santa Cruz Solar,Savemax Solar Systems Pvt Ltd,Sharpe Solar Energy Systems, Solarmarkt Aarau,Solarmarkt Freiburg,Solarmarkt Hamburg,Solarpraxis AG,Solarsense U.K.Ltd,Steelhacks Industries,Sterling Agencies,Stibetherm S.A.