AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im

 

Sistem: Tek Serpantinli
İşletme basıncı: 6 bar
Test basıncı: 12 bar
Isı yalıtımı: Sünger
Üst Kaplama: Vinil Ceket
Elektikli ısıtma Gücü: 2000-3000 W
İç malzeme: St-37 & Paslanmaz Sac
Korozyon Koruması:
Katodik koruma ve çinko kaplama

 

 

 

 

GENİŞ KULLANIM ALANI

SG Serisi Boyler soğuk bölgeler ve şebeke suyu kireçli olan bölgeler, çatısı çok dik ve zayıf olan yapılar için dizayn edilmiştir. Her iklimde ve bölgede rahatlıkla kullanılabilir. SG serisi boyler, müstakil ve çok katlı konutlarda, atölyelerde, çeşitli işyerlerinde tercih edilir.

YÜKSEK KONFOR

Boyler şebeke basıncına bağlanabildiğinden, boylerden basınçlı sıcak su alınabilir. İsteğe bağlı olarak boylere termostatlı rezistans takılarak güneş ışınımının az olduğu aylarda dahi sıcak su elde edilebilir.

ESTETİK GÖRÜNTÜ

SG boyleri bina içine yerleştirildiğinden çatıya sadece kolektörler monte edilir. Böylelikle daha estetik bir görüntü sağlanır.

UZUN ÖMÜR

Boyler gerekli donanımlarla aşırı basınca karşı korunmaktadır. Çinko kaplama ve katodik koruma sayesinde boylerin ömrü kat kat arttırılmıştır.

BOYLER KAPASİTESİ

Konut Kullanımı Ticari Kullanım
180 lt 500 lt
240 lt 600 lt
300 lt 1000 lt
350 lt 2000 lt
  3000 lt
  4000 lt
  5000 lt

Ürün Resimleri için buraya tıklayınız..

KOROZYON KORUMASISG serisi boyler çinko ile kaplanarak ve katodik koruma yöntemi ile korozyona karşı korunmuştur. Bu iki teknik, gemilerin ve köprülerin korozyona karşı korunmasında kullanılır.ISI YALITIMISG boyleri yüksek sıcaklığa dayanıklı sünger ile ısı kaçaklarına karşı ısı köprüsüz olarak yalıtılmıştır.YÜKSEK VERİMBoyler serpantinli olduğundan yüksek ısı geçiş katsayısı elde edilmiştir.Kısa zamanda rejime geçiş sağlanır.ÜSTÜN DONANIM

Boylerin verimini arttırmak, boyleri korumaya almak ve kullanıcıya yüksek düzeyde konfor sağlayabilmek amacıyla boylere termostatlı rezistans, basınç regülatörü ve emniyet ventili takılır.

AnasayfaUrünlerHakk1m1zdaS1k Sorulan SorularBayilikIlete_im
Solareks.Com © 2003 • Privacy Policy • Design By Yeral